logo
.. Nowości

Jeden z najbardziej znanych obywateli USA - designer Tommy Hilfiger - ma za sobą 64 lata życia, ale tworzone przez niego projekty ciągle mają buntowniczą naturę. Styl, który od lat promuje Tommy Hilfiger, to elegancki luz amerykańskiego colleg’u, który z 30, a nawet z 40-latka wydobywa ducha młodości.
Zgodna z duchem marki, jest także kolekcja opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Są połączeniem klasy i ekscytacji w jednym projekcie. Propozycje TH na bieżący sezon, zgrabnie komponują się w jedną całość. Ponadczasowe formy pantos, klasyczne kwadratowe fronty z przykuwającymi wzrok zdobieniami. Vintage łączy się więc ze stalą i najwyższej jakości acetatem. Chropowata struktura materiałów, stonowane kolory (navy blue, czerwień, brązy i grafitowe szarości) przenoszą nas w świat „upper class” ze wschodniego wybrzeża USA, który bardzo dobrze odnajduje się także w Polsce.
Great job, Mr Hilfiger.

 

tommy 1

tommy 2

tommy 3

 

czy wiesz, że...

Chronisz swoją skórę przed słońcem i promieniami UV.

...a co z Twoimi oczami?

 ...a co z oczami Twojego dziecka?!

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.