logo
.. Nowości

C’est chic! Esencja francuskiego couture – klasyczne ujęcie elegancji, odziane w odważne i fantazyjne projekty, zaskakujące pomysłowością. Dior to szyk w najlepszym możliwym stylu. 

Dom mody Dior święci triumfy od 1947 roku, kiedy to Christian Dior pokazał światu swoją pierwszą kolekcję New Look. Przez prawie 70 lat istnienia marki, stylistyka Diora ulegała wielu przemianom, ale duch Christiana Diora jest ciągle żywy w jednym aspekcie. Była i jest nim ponadczasowa elegancja. Udało się go zachować także minimalistycznemu Rafowi Simonsowi – aktualnemu Dyrektorowi Kreatywnemu Domu Mody Dior.

Na zbliżający się sezon letni, Raf Simons proponuje fantazyjne i abstrakcyjne formy opraw okularów przeciwsłonecznych. Kolekcja okularów przeciwsłonecznych opiera się na grze kontrastów – mocna szylkretowa rama połączona została z ultracienkim metalowym mostem i płaską lustrzaną soczewką (model Abstrakt). Również bestsellerowa, luksusowa linia So Real, jak i pełna chłodnego wdzięku linia Dior Reflected – stanowią ofertę dla wszystkich ceniących nowoczesną elegancję w naprawdę luksusowym wydaniu. 

Oprawy korekcyjne w tym sezonie to propozycja, którą można określić mianem „eleganckiego minimalizmu”. Ultralekkie i bardzo cienkie oprawy z linii Dior Montaigne wyznaczają koncepcję stylistyczną tego francuskiego domu mody. Mocno klasyczne, delikatne i pozbawione kontrowersyjnych upiększeń, są propozycją dla kobiet oczekujących przede wszystkich wytworności.

 

czy wiesz, że...

Chronisz swoją skórę przed słońcem i promieniami UV.

...a co z Twoimi oczami?

 ...a co z oczami Twojego dziecka?!

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.