Praca

Stale się rozwijamy i jeżeli będziemy prowadzić rekrutację, zaprosimy Cię na rozmowę.

aktualna oferta: Konsultant Sprzedaży

Opis stanowiska:
- obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
- dbałość o asortyment i salon

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność
- odpowiedzialność
- sumienność i zaangażowanie
- entuzjazm i dynamizm
- znajomość branży i doświadczenie w handlu będą mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę - cały etat
- szkolenia
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Promed Optyk S.C. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Promed Optyk S.C. z siedzibą w Częstochowie przy al. NMP 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

czy wiesz, że...

Jeżeli po zakrapianej imprezie dwoi Ci się obraz, nie zawsze oznacza to zbyt dużą ilość trunku. Jest prawdopodobne, że masz forię (tzw. zeza ukrytego).

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67

zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9