Nowości

PADOVA, 17 MARCA 2016 – Składając hołd wszystkim Indywidualistom (ang. Mavericks), Carrera stworzyła najnowszą kolekcję Maverick. Jest to jeden z kamieni milowych w historii marki, która patrzy w przyszłość z odwagą i nieprzewidywalnością z dawnych lat.

Carrera jest światową marką lifestyle’ową i sportową, produkującą okulary dla osób o niekonwencjonalnych i niezależnych umysłach, które nie boją się podążać własnymi drogami.  Sama nazwa marki pochodzi od najdłuższego i najbardziej niebezpiecznego wyścigu – Carrera Panamericana. Od 1956 roku Carrera wierzy w pasje, które napędzają ludzi i sama czerpie z nich swoje inspiracje.

 

Jared Leto - dołączył do drużyny marki Carrera, aby uosobić prawdziwego indywidualistę...

czy wiesz, że...

Profilaktycznie ok. 35-40 roku życia należy wykonać kontrolne badanie wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz w razie konieczności, dobór okularów.

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9