Nowości

Jeden z najbardziej znanych obywateli USA - designer Tommy Hilfiger - ma za sobą 64 lata życia, ale tworzone przez niego projekty ciągle mają buntowniczą naturę. Styl, który od lat promuje Tommy Hilfiger, to elegancki luz amerykańskiego colleg’u, który z 30, a nawet z 40-latka wydobywa ducha młodości.
Zgodna z duchem marki, jest także kolekcja opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Są połączeniem klasy i ekscytacji w jednym projekcie. Propozycje TH na bieżący sezon, zgrabnie komponują się w jedną całość. Ponadczasowe formy pantos, klasyczne kwadratowe fronty z przykuwającymi wzrok zdobieniami. Vintage łączy się więc ze stalą i najwyższej jakości acetatem. Chropowata struktura materiałów, stonowane kolory (navy blue, czerwień, brązy i grafitowe szarości) przenoszą nas w świat „upper class” ze wschodniego wybrzeża USA, który bardzo dobrze odnajduje się także w Polsce.
Great job, Mr Hilfiger.

czy wiesz, że...

Dzięki badaniom oczu można wykryć zwyrodnienie plamki żółtej, cukrzycę czy nawet raka.

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9