Nowości

EYEZEN - dla użytkowników urządzeń cyfrowych

Szkła Eyezen są stworzone dla użytkowników urządzeń cyfrowych, ponieważ zmniejszają wysiłek oczu oraz zwiększają komfort podczas pracy z bliska.

My, ogólnie jako ludzie, jesteśmy stworzeni do patrzenia w dal. Mamy oczywiście zdolność akomodacji, czyli dopasowania oczu do oglądania małych elementów znajdujących się w bliskich odległościach, ale powinno to być "chwilowe", no w każdym razie dynamicznie zmienne.
Obecnie mocno przebudowaliśmy nasz świat, jeżeli chodzi o wykorzystanie naszych oczu. Styl pracy, a i wszechobecna elektronika powodują, że większość dnia nasze oczy są napięte. Stale akomodujemy prowadząc nie rzadko do nadmiernego wysiłku, a czasami do tzw. przykurczu akomodacyjnego. Objawia się on nierzadko bólami głowy czy też poczuciem gorszego widzenia "po pracy".

Formy obecnego życia nie zmienimy, ale możemy wspierać nasze oczy właśnie dzięki szkłom Eyezen z technologią Eyezen™ Focus. Posiadają one w dolnej części odpowiednie wsparcie akomodacji, dzięki któremu zmniejszają wysiłek oczu oraz zwiększają komfort podczas pracy z bliska.

wsparcie mocy w soczewkach Eyezen

Technologia Eyezen™ Focus zapewnia:
- redukcję zmęczenia oczu nawet podczas długotrwałego korzystania ze smartfonów
- lepsze widzenie małych znaków
- naturalną postawę podczas korzystania ze smartfonów

Dodatkowo szkła Eyezen posiadają powłokę antyrefleksyją, która dodatkowo filtruje światło - Crizal Prevencia z technologią Light Scan™.
Dzięki niej chronią nasze oczy filtrując światło niebiesko-fioletowe, emitowane przez urządzenia cyfrowe.

Technologia Light Scan™ zapewnia:
- lepszy kontrast widzenia
redukcję odblasków
- zapobiega przedwczesnemu starzeniu się oczu (spowalnia degradację fotoreceptorów siatkówki

więcej na temat Crizal Prevencia >>>

czy wiesz, że...

Dzięki badaniom oczu można wykryć zwyrodnienie plamki żółtej, cukrzycę czy nawet raka.

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9