Nowości

„Jeśli przeanalizujesz funkcję przedmiotu, jego forma często staje się oczywista”
                                                                       Profesor Ferdinand Alexander Porsche

Porsche Design kojarzy się wszystkim z minimalizmem, elegancją i wytrzymałością. I takie są też oprawy tej marki. Korzystając z najlepszych dostępnych człowiekowi materiałów jak tytan, czy stop metalu zapamiętującego kształt (SMA) w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającymi najwyższy komfort użytkowania, stworzono oprawy inspirowane najbardziej legendarnymi modelami samochodów Porsche.

W 2018 r. obchodzimy 40-lecie wejścia na rynek modelu opraw przeciwsłonecznych P’8478, który niezmiennie znajduje się w kolekcji. Kultowe „kardaszjanki” charakteryzują się nie tylko ponadczasowym kształtem pilotek, wykonaniem z tytanu, ale także zestawem wymiennych soczewek dodawanych do każdej oprawy.

czy wiesz, że...

Jeżeli po zakrapianej imprezie dwoi Ci się obraz, nie zawsze oznacza to zbyt dużą ilość trunku. Jest prawdopodobne, że masz forię (tzw. zeza ukrytego).

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9