Nowości

„Jeśli przeanalizujesz funkcję przedmiotu, jego forma często staje się oczywista”
                                                                       Profesor Ferdinand Alexander Porsche

Porsche Design kojarzy się wszystkim z minimalizmem, elegancją i wytrzymałością. I takie są też oprawy tej marki. Korzystając z najlepszych dostępnych człowiekowi materiałów jak tytan, czy stop metalu zapamiętującego kształt (SMA) w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami zapewniającymi najwyższy komfort użytkowania, stworzono oprawy inspirowane najbardziej legendarnymi modelami samochodów Porsche.

W 2018 r. obchodzimy 40-lecie wejścia na rynek modelu opraw przeciwsłonecznych P’8478, który niezmiennie znajduje się w kolekcji. Kultowe „kardaszjanki” charakteryzują się nie tylko ponadczasowym kształtem pilotek, wykonaniem z tytanu, ale także zestawem wymiennych soczewek dodawanych do każdej oprawy.

czy wiesz, że...

2,4 miliarda ludzi na świecie ma wady wzroku, a nie nosi okularów.

...czy jesteś jednym z nich?

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9