Nowości

Marka Red Bull Racing Eyewear, powstała we współpracy z Team’em RBR F1. Reprezentowana przez kierowców zespołu zdobyła liczne grono fanów ze świata F1. Największy sukces odniosła w Niemczech po zwycięstwach S.Vettel’a. Okulary Red Bull tworzone są zgodnie z filozofią panującą na wyścigach. Precyzja, wysoka technologia, innowacyjne materiały.

Na przykład nylonowe soczewki NXL, to ten sam materiał, który stosuje się w kaskach, jako wizjer o bardzo wysokiej odporności na uderzenia. (Przedmiot uderzający w soczewkę z prędkością 500km/h nie przerwie struktury soczewki). Kompozyt służący do łączenia elementów carbon i stal, znany jako XMP. Red Bull jako jedyny wykorzystuje go do produkcji swoich opraw i okularów przeciwsłonecznych.

Red Bull nastawia się na ludzi nieszablonowych, nie bojących się kolorów i nowatorskiego design’u. Red Bull to nie tylko producent napoju energetycznego. To firma kreująca wizerunek otwartej społeczności, odważnej i gotowej na wyzwania!

 Zapraszamy słynnym hasłem „Welcome in my World, Word of Red Bull”!

 

czy wiesz, że...

Aby Twoje okulary służyły Ci długo zdejmuj i zakładaj je dwoma rękoma!

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9