Nowości

Marka Red Bull Racing Eyewear, powstała we współpracy z Team’em RBR F1. Reprezentowana przez kierowców zespołu zdobyła liczne grono fanów ze świata F1. Największy sukces odniosła w Niemczech po zwycięstwach S.Vettel’a. Okulary Red Bull tworzone są zgodnie z filozofią panującą na wyścigach. Precyzja, wysoka technologia, innowacyjne materiały.

Na przykład nylonowe soczewki NXL, to ten sam materiał, który stosuje się w kaskach, jako wizjer o bardzo wysokiej odporności na uderzenia. (Przedmiot uderzający w soczewkę z prędkością 500km/h nie przerwie struktury soczewki). Kompozyt służący do łączenia elementów carbon i stal, znany jako XMP. Red Bull jako jedyny wykorzystuje go do produkcji swoich opraw i okularów przeciwsłonecznych.

Red Bull nastawia się na ludzi nieszablonowych, nie bojących się kolorów i nowatorskiego design’u. Red Bull to nie tylko producent napoju energetycznego. To firma kreująca wizerunek otwartej społeczności, odważnej i gotowej na wyzwania!

 Zapraszamy słynnym hasłem „Welcome in my World, Word of Red Bull”!

 

czy wiesz, że...

Dzięki badaniom oczu można wykryć zwyrodnienie plamki żółtej, cukrzycę czy nawet raka.

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9