O firmie

TROSZCZYMY SIĘ O TWOJE OCZY

Od 2003 roku jesteśmy z Wami w Częstochowie. Zaufało nam już wielu z Was, za co dziękujemy. 

Jesteśmy specjalistami z zakresu optyki, optometrii i okulistyki. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie. Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach. W naszych gabinetach zapewniamy oprócz klasycznych badań (w tym komputerowe badanie wzroku), badania optometryczne i specjalistyczne badania okulistyczne.

 

U NAS KOMFORT WIDZENIA DOSTAJESZ W PREZENCIE

Wszystkie salony optyczne oferują okulary. My oferujemy Wam okulary i komfort widzenia. 

Kupujesz oprawę, dobre szkła i… widzisz. Właśnie, ale widzieć nie zawsze oznacza to samo. Wielu z Was mogło się o tym przekonać. U nas gwarantujemy Wam, że oprócz okularów otrzymacie komfort widzenia

 

NAJLEPSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU

Okulary stały się modne. Wstąpcie do nas, a znajdziemy coś wyjątkowego specjalnie dla Was.

Zmieniamy się jako społeczeństwo. Do niedawna szukaliśmy taniego produktu. Teraz chcemy dobrego, markowego produktu w dobrej cenie. Jesteśmy w stanie i chcemy zapłacić, ale nie chcemy mieć poczucia, że przepłaciliśmy. U nas oferujemy Wam oryginalne produkty w dobrych cenach. Zobacz galerię zdjęć naszych Klientów.

 

O OKULARACH I BADANIU WZROKU WIEMY WSZYSTKO

Optyką zajmujemy się od ponad 20 lat. Kształciliśmy się w tym zakresie, a teraz pracujemy dla Was. 

20 lat to czas doświadczeń, stałego rozwoju, zdobywania wiedzy i umiejętności. Doceniają nas producenci – posiadamy między innymi tytuł Specjalisty Varilux, świadczący o najwyższym poziomie usług w zakresie doboru i badań pod kątem soczewek progresywnych. Docenia nas branża optyczna – nasza kadra prowadzi szkolenia z zakresu optyki, optometrii i okulistyki dla innych salonów optycznych. Doceniacie nas Wy – obdarzając nas Swoim zaufaniem i powierzając Swój wzrok naszej opiece. Dziękujemy.

 

Zostaliśmy wybrani przez magazyn Gentleman do 10 Najlepszych Optyków w Polsce.

   Dyplom 10 NAJLEPSZYCH OPTYKÓW

 

Jesteśmy renomowanym Centrum Okularów Progresywnych

   cop

 

Salony promed | optyk należą do elitarnego grona:

optyka premium 

 

Wspieramy lokalne akcje:

karta rodzina  karta seniora

 

logotypy unijne

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

 

PROMED

 

Wzrost konkurencyjności PROMED poprzez zakup nowoczesnych urządzeń umożliwiających wprowadzenie na rynek nowych usług okulistycznych.
 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoje Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

logotypy unijne

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

 

PROMED

 

Wzrost konkurencyjności PROMED poprzez informatyzację przedsiębiorstwa oraz zakup nowoczesnych urządzeń umożliwiających wprowadzenie na rynek nowych usług okulistycznych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoje Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

czy wiesz, że...

Jeżeli po zakrapianej imprezie dwoi Ci się obraz, nie zawsze oznacza to zbyt dużą ilość trunku. Jest prawdopodobne, że masz forię (tzw. zeza ukrytego).

Kontakt

salon optyczny
gabinet okulistyczny
gabinet optometryczny
realizacja recept NFZ

Al. Najświętszej Maryi Panny 9
42-200 Częstochowa

kom.: 500 166 671

tel.: 34 361 57 67
fax: 34 361 57 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

salon optyczny
zamknięte na stałe

Ul. Jasnogórska 4
42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo.
W związku z wypowiedzeniem nam lokalu na ul. Jasnogórskiej 4, z przykrością informujemy, że od 1 grudnia 2017 roku nie będziemy mogli świadczyć dla Państwa tam naszych wysokiej jakości usług.
Wobec faktu, że właściciel budynku planuje tam otworzyć salon optyczny informujemy, że również od 1 grudnia 2017 nie będziemy brać odpowiedzialności za świadczone tam usługi.
Klientów zapraszamy na Aleje NMP 9